Gratisy w sklepie stozabawek.pl

Kliknij aby zobaczyć zabawki zdalnie sterowane

02537 BRUDER Mercedes-Benz Sprinter do prac drogowych z figurką i akcesoriami

Dostępność: W magazynie. Szybka wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego.
Cena: 136,00 zł 136.00
ilość szt.

Opis

NOWOŚĆ BRUDER 2018. 

Mercedes posiada otwierane drzwi boczne do kabiny oraz opuszczane wszystkie 3 burty. Skrzynię ładunkową można podnosić, aby wysypać przewożony ładunek. Zabawka wyposażona jest dodatkowo w dwa najazdy umożliwiające wjazd na skrzynię np miniładowarce.

Pojazd wyposażony jest w moduł dźwiękowy (model 02802), który posiada 4 przyciski: odgłos zapalanego silnika oraz 3 różne sygnały syren pojazdów uprzywilejowanych. Ponowne naciśnięcie przycisku spowoduje wyłączenie świateł i dźwięku. Jeśli to nie nastąpi to po około 20 sekundach wyłączą się same. Zestaw posiada wymienne klosze lamp: 2 niebieskie, 2 pomarańczowe i 1 czerwony. W skład modułu wchodzą trzy bateryjki LR44. Moduł można łatwo zdemontować, a klapką zamknąć otwór w dachu. Z przodu Mercedesa jest zdejmowane mocowanie do np. wyciągarki (do dokupienia osobno model nr 42545) lub lemiesza do spychania (model 02581). Zabawka ma miękkie gumowe opony z bieżnikiem.

W skład zestawu wchodzą również 4 znaki drogowe, 4 pachołki oraz figurka mężczyzny, zdejmowana czapka, taczka, łopata i szczotka. Figurka ludzika posiada ruchome ręce, nogi i głowę. Zginane łokcie, kolana, ramiona, biodra pozwalają na swobodne kształtowanie pozy figurki.

Wymiary modelu (dł., szer., wys.): 41 x 18 x 19 cm

Skala 1:16

Seria: PROFI

 

 

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl