Promocje
Gratisy

Gratisy w sklepie stozabawek.pl

Kliknij aby zobaczyć zabawki zdalnie sterowane

02818 BRUDER MACK z wielkim dźwigiem Liebherr

Dostępność: W magazynie. Szybka wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego.
Cena: 279,00 zł 279.00
ilość szt.

Opis

Zabawka Mack 02818 razem ze ciężarówką Scania 03570 to najwyższe zabawki Bruder. Ramię dźwigu wysuwa się na wysokość 130 cm. Steruje się nim za pomocą pokrętła. Żuraw wraz z kabiną może się obracać wokół własnej osi. Drzwi do kabiny operatora żurawia otwierają się. Lina jest nawijana za pomocą pokrętła. Dźwig posiada specjalny pojemnik będący przeciwwagą dla podnoszonych ładunków, który można obciążyć np. piaskiem. Ciężarówka posiada otwierane drzwi od kabiny kierowcy, otwieraną maskę od silnika, otwierane klapki dodatkowych pojemników przy podwoziu, wysuwane nogi stabilizujące.  

W dachu ma otwieraną klapkę do zamontowania modułu świetlno-dźwiękowego (do kupienia osobno - model nr 02801 lub 02802). W komplecie znajduje się również specjalne mocowanie modułu, które należy najpierw włożyć w otwór w dachu. Z przodu pojazdu istnieje możliwość zamontowania np. pługu do odśnieżania (do kupienia osobno - model nr 02582) lub odśnieżarki (do kupienia osobno - model nr 02349). Ciężarówka posiada miękkie gumowe opony z bieżnikiem. Do wnętrza kabiny pasują wszystkie figurki ludzików Bruder bworld.

W pudełku znajduje się również kolorowa instrukcja obsługi dźwigu, która w łatwy sposób przedstawi wszystkie funkcje modelu
 
Wymiary modelu bez rozłożonego dźwigu: 66 x 19 x 27 cm.
 
Skala: 1:16
Seria: PROFI
 
Bruder 02818 Mack dźwig
 
 
 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl